HUMAN RESOURCE

Human Resources


İnsan Kaynakları

  Çalışanlarımız, en önemli değerlerimizin başında gelir. Firmamız, bütün çalışanlarının güvenli, rahat, konforlu çalışmaları için gerekli tüm standart ve prosedürleri belirleyip, ihtiyaç duyulan tüm teknik ve fiziksel gereklilikleri temin ederek, çalışanlarıyla paylaşmaktadır.

  İşe alım, oryantasyon, eğitim ve gelişim, terfiler, ücretlendirmeler, ödüllendirme, sosyal etkinlikler ve benzeri tüm insan kaynakları fonksiyonlarında, fırsat eşitliği sunulmaktadır. AS TEKNOLOJİK İNŞAAT, her türlü ayrımcılığa karşı çıkmaktadır.

  Tüm ekiplerimizin, birbirlerine ve temel insan haklarına saygı gösterecek şekilde uyumlu çalışabilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlar, yönetmeliklerle belirlenmiştir.

  Gerek işe yeni başlayan, gerek uzun yıllardır şirketimiz çalışanlarının, süregelen gelişimlerinin, işverenlerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz tamamlamaya hizmet edeceğini ve şirketimize katma değer katacağını düşünerek yol haritamızı çizmekteyiz.

  AS Teknolojik İnşaat olarak, sektörümüzde en önemli unsurun insan olduğuna inanıyoruz. Bizler projelerimizi hayata geçirirken, takım arkadaşlarımızın da yaşamlarını daha iyiye doğru değiştirmeyi hedefliyoruz.

  Çalışanlarımızın hedeflerine yatırım yaparak, şirketimizin faaliyetlerini sürdürmesi için gerekli aydın ve yaratıcı kapasiteyi oluşturmanın gereğine yürekten inanıyoruz. Firmamız, insan kaynakları süreçlerinde benimsediği bu anlayışla birlikte, etkinliklerini geliştirmekte ve istikrarlı bir biçimde büyümeyi amaçlamaktadır.

Staj Olanakları

  Uzun dönemli başarı sırrının, gençlere yatırımdan geçtiğini düşünüyoruz. Bu doğrultuda, istihdama katkı sağlamayı görev edindik. Genç stajyerleri gerek sahada, gerek genel merkezimizin ilgili teknik departmanlarında görmekten, mutluluk duyuyoruz.

  Stajyerlerimize mesleklerinde başarılı olmalarını sağlayacak eğitimleri sürekli olarak vermekteyiz. Aynı zamanda, kendilerini mesleki gelişim, koçluk, sertifikasyon ve saha eğitimi alanlarında desteklemekteyiz.

Cookies are used on our website. You can find detailed information about cookies here.